OSOBNÝ TRÉNER

Dávid Draškovič

Volám sa Dávid Draškovič a na profesionálnej úrovni trénujem už viac ako 10 rokov.

K športu som inklinoval už od detstva, kedy som sa venoval viacerým športom počnúc gymnastikou, tenisom či karate, až som ako jedenásťročný zakotvil vo vodnopólovom oddieli Slávia UK Bratislava.

sumo_foto

Už od prípravky si tento šport vyžaduje vysokú fyzickú kondíciu a pripravenosť. Neoddeliteľnou súčasťou treningových jednotiek bola aj kondično-silová príprava v posilňovni.

Bola to moja prvá vážna skúsenosť s posilňovaním a kedže som vynikal po fyzickej stránke, tak ma to ako mladého chlapca chytilo…začal som posúvať svoje limity a prekonávať sám seba.

Plynule som teda prešiel od výkonnostného športu k práci osobného trénera.

Za elementárne považujem zohľadniť všetky individuálne požiadavky a potreby klienta a na základe diagnostiky môžeme spoločne postupovať krok za krokom k naplneniu stanoveného cieľa.

Je dôležité zveriť sa do rúk profesionálov, nie je to žiadne klišé..z vlastnej skúsenosti viem, že bez odborných rád a metodiky by sa požadovaný efekt určite nedostavil. Sám som ako dieťa trpel obezitou a viem, že najťažšie je začať s tým niečo robiť. I napriek tomu, že som aktívne športoval, sa moja hmotnosť v trinástich rokoch vyšplhala až na 87 kg.

Podstúpil som 2-týždňový redukčný pobyt, kde ma naučili, že základom je pravidelnosť a dôslednosť. Po dvoch týždňoch ručička na váhe ukazovala 78 kg. V chudnutí som pokračoval sám a konečná hmotnosť po 3 mesiacoch bola dokonca 62 kg a celkový hmotnostný úbytok neuveritelných 25kg.

Teraz túto možnosť ponúkam každému, kto má záujem zmeniť svoje telo, zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, zmeniť životný štýl a hlavne svoje myslenie, aby dosiahol svoj cieľ a spokojnosť sám so sebou.

 

Kontakt : 0903744963

Späť do obchodu