sumo_fotoVolám sa Dávid Draškovič a na profesionálnej úrovni trénujem už viac ako 10 rokov.

K športu som inklinoval už od detstva, kedy som sa venoval viacerým športom počnúc gymnastikou, tenisom či karate, až som ako jedenásťročný zakotvil vo vodnopólovom oddieli Slávia UK Bratislava.

Už od prípravky si tento šport vyžaduje vysokú fyzickú kondíciu a pripravenosť. Neoddeliteľnou súčasťou treningových jednotiek bola aj kondično-silová príprava v posilňovni.

Bola to moja prvá vážna skúsenosť s posilňovaním a kedže som vynikal po fyzickej stránke, tak ma to ako mladého chlapca chytilo…začal som posúvať svoje limity a prekonávať sám seba.

Plynule som teda prešiel od výkonnostného športu k práci osobného trénera.

Za elementárne považujem zohľadniť všetky individuálne požiadavky a potreby klienta a na základe diagnostiky môžeme spoločne postupovať krok za krokom k naplneniu stanoveného cieľa.

Je dôležité zveriť sa do rúk profesionálov, nie je to žiadne klišé..z vlastnej skúsenosti viem, že bez odborných rád a metodiky by sa požadovaný efekt určite nedostavil..
Sám som ako dieťa trpel obezitou a viem, že najťažšie je začať s tým niečo robiť. I napriek tomu, že som aktívne športoval, sa moja hmotnosť v trinástich rokoch vyšplhala až na 87 kg.
Podstúpil som 2-týždňový redukčný pobyt, kde ma naučili, že základom je pravidelnosť a dôslednosť.
Po dvoch týždňoch ručička na váhe ukazovala 78 kg. V chudnutí som pokračoval sám a konečná hmotnosť po 3 mesiacoch bola dokonca 62 kg a celkový hmotnostný úbytok neuveritelných 25kg.

Teraz túto možnosť ponúkam každému, kto má záujem zmeniť svoje telo, zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, zmeniť životný štýl a hlavne svoje myslenie, aby dosiahol svoj cieľ a spokojnosť sám so sebou.

Cennník osobných tréningov

1 tréning > 20,- € | balík 10 tréningov > 150,- €

Kontakt : 0903744963

 

Referencie – Martin Halko

Sutazna Frajerina Biceps s dvojruckou

Referencie – Iveta Kuglerova

IMG_2385 IMG_2375 IMG_2676

 

 
ultius.com reliable